Олег Ляшко
Досвід: 3,047.41

Підтримка політика
Ви підтримуєте цього політика?
Підтримують: 89

Олег Ляшко

Політик
ПосадаНародний депутат України, Лідер Радикальної партії
Динаміка підтримки
Секунду, графік грузится...

0 0
Понеділок
15:15
06.04.20
Мовчати - означає бути заодно з убивцями!
Іранський депутат зробив скандальну заяву, що за збитий літак МАУ нікого не арештували, а «військові добре виконали свої обов‘язки». 
Одразу після трагедії 8 січня 2020, в якій загинули 176 людей, у тому числі 11 громадян України, я вимагав від української ...

0 0
Четвер
15:03
02.04.20
ДІТИ ДОЩУ

 
Наше жорстоке суспільство звикло ставити без розбору клеймо "ненормальні" на дітях, які не схожі на інших. До таких відносять і дітей з аутизмом - розладом, який виникає через порушення розвитку головного мозку, що проявляється в дефіциті соціальної взаємодії. ...

0 0
Середа
17:26
01.04.20
Прийду до влади - скасую антиконституційний закон про землю!
Чумна Рада протягнула закон про розпродаж української землі. Замість боротьби за реструктуризацію непідйомних боргів - розпродаж задарма єдиного нашого багатства в обмін на чергову позичку, яку проїдять. Папуаси!
Увесь світ бореться проти чуми коронавірусу ...

Участі в дебатах не помічено
Немає опитувань
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Питання

Дмитро Сінченко: Пане Олеже! Яким Ви бачите своє політичне майбутнє - в якій політичній силі?
Вулик Бессарабский: извините, что обращаюсь к Вам на русском языке, т.к. я болгарин и в школе не учили украинский язык. У меня вопрос: Вы будете свою кандидатуру выставлять на президентских выборах?
Вулик Бессарабский: как организовать представительство Радикальной партии в моем селе?