Хмара міток


Свіжі записи

Свіжі коментарі

Четвер
17:14
21.01.21
"Донбас" у Польщі?! Можливо! Незабаром!
Польща, то є Центральна Європа, а не Східна. Сілезія то є історична німецька земля. Ще римський історик Тацит писав про східно-германські племена, які населяли той регіон. Лише під час Великого переселення народів, німці частково почали покидати Сілезію рухаючись на південь і захід. А натомість в цей регіон почали прибувати західні слов'яни. До 13 століття Сілезія була під владою Великої Моравії (Чехія) та королівства Польща. Під час монгольської навали, Сілезія була спустошена, а її столиця Вроцлав - знищена. Після звільнення від монголів, правлячі князі почали запрошувати німецьких переселенців на цю їхню історичну землю. На місці колишнього Вроцлава (спаленого монголами), німецькі колоністи заснували місто - Бреслау! Яке проіснувало по факту до січня 1945 року, коли за наказом Гітлера звідти евакуйовували німецьке населення. Сілезія після 13 століття була у складі Священної Римської імперії (переважно з німців складалася). З 1740 року у складі Пруссії. З 1871 року у складі Німецької імперії. Після Першої Світової війни Сілезію поділили на Верхню і Нижню, Нижня з Бреслау (теперешній Вроцлав) у складі Веймарської республіки, а згодом Третього Рейху. Верхню віддали Польщі. А після окупації совєтами в 1945, Сілезію з Бреслау повернули полякам, які згадали, що колись на місці цього міста, було місто Вроцлав, яке спалили монголи. Те німецьке населення, яке не вивіз Вермахт, то його насильно вивезли совєти з поляками на Захід (згідно Ялтинської конференції). Тому теперішній Вроцлав - це німецький Бреслау, вся архітектура та планування міста - німецьке! Поляки не розвивають це місто, а завдячуючи німецькій архітектурі, вони заробляють на туризмі. Тому Вроцлав - це Бреслау, яке має повернутися до Німеччини! Історичний висновок - Сілезія - це Німеччина! Німці там перші з'явилися, і після монгольської навали, саме вони відроджували цей регіон! Тому Німеччина має право виставити територіальні претензії Польщі, так як незаконно їй після Другої Світової цей регіон був переданий, особливо на фоні насильницької депортації залишків німецького населення!

Другого "Донбасу" не буде! Сілезія цивілізовано шляхом референдуму отримає автономію і незалежність (я в це не вірю, бо після 45-го туди нагнали багато поляків) або її окупує Бундесвер (німецька армія) посилаючись на насильницьку полонізацію регіону. Німеччина - фінансове ядро Європейського Союзу, тому багато хто визнає Сілезію німецькою.

А полякі також "добрі"! Вони Галичину і Волинь вважають польською землею, незважаючи на те, що східнослов'янські племена раніше там осіли, аніж західнослов'янські.

Тому Сілезія - das ist Deutschland! Вроцлав - das ist Breslau!

Четвер
14:30
21.01.21

Четвер
14:30
21.01.21

Четвер
14:29
21.01.21

Четвер
14:29
21.01.21

Четвер
01:10
21.01.21

Четвер
00:03
21.01.21
Ворог, що косить під придурка
То чого ж ти так тупо ігноруєш укрпояснення причин укрпроблем та шляхів їхньої нормалізації?
А все щосили лижешся до "мудроців" закордоних?

Середа
16:00
20.01.21
Best Assignment Writing Services in Australia
so, Mandy

do you write fairy tales?


and for how much?

Середа
15:05
20.01.21
Сортувати пацієнтів за національною ознакою - такого в Україні ще не було
автор, давай прикріплений документ, або викидаю тебе з ефіру

якщо хтось має інфу про це , теж давайте

Вівторок
18:41
19.01.21
Геннадий Труханов: воевода одесской мафии. Часть 1
+1
Предпринимательская деятельность, вопросы гражданства
Согласно опубликованным в апреле 2016 года документам Панамского архива, Геннадий Труханов является владельцем более двадцати предприятий, связанных с ним лично или с его окружением, через оффшорные компании на Виргинских островах. Среди контролируемых предприятий есть победитель тендеров строительная компания Рост и поставляющая городской администрации песок фирма «Скво» (принадлежит его дочери Екатерине[10]). При этом в регистрационных документах Геннадий Труханов указывается как гражданин Российской Федерации[11][12]. СБУ по фактам расследования начала проверку[13], по итогам которой не нашла подтверждения наличию документа[10]. После этого в городе прошли протесты с требованием отставки Труханова[14].ефір

Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.