Блоги → Перегляд

Акція “КПУ — партія буржуїв!”

П'ятниця, 12:42, 14/09

Рейтинг
27 0
Переглядів
1108

0
0
0
У цій статті згадуються

YxqXNqUcI_Y.jpgСьогодні, 14 вересня, активісти громадської ініціативи “Чорний Комітет” провели пікет офісу ЦК КПУ.

Активісти розгорнули банер з написом “КПУ — партія буржуїв”, а також кілька плакатів, зокрема фото депутата від КПУ Юрія Гайдаєва з його новим авто Porshe Cayenne за 200 000 $ і фото Че Гевари з написом “Він таких стріляв би”.

В ході акції було оголошено переможців конкурсу в номінаціях: “Найбільш аморальний КПУшник”(отримав Петро Симоненко), “Найдорожче авто КПУшника” (отримав Юрій Гайдаєв), “Той, хто найбільше утискає робочий клас” для Адама Мартинюка, “Найбільший дерибанщик” (Ігор Калетник — голова української митниці), “Найбільший сім'янин” (Ігор Алєксєєв, офіційне майно дружини якого складає понад 7 млн. Грн). КПУ ж отримала перемогу в номінації — найбільші брехуни на виборах.

Подію коментує активістка ЧорКому Марина Васильєва: “Метою нашої акції було донесення до громадян того, що КПУ нахабно бреше, коли називає себе захисником прав трудящих. КПУ — це звичайна олігархічна, буржуазна партія, яка бере безпосередню участь в експлуатації громадян і пропихають всі антинародні законопроекти і за них голосують, зокрема Трудовий Кодекс і Податковий Кодекс”.

http://chorkom.info/

Коментарі

лівий рух має бути. Але йому заважає це збіговисько, що монополізувало ліве крило.
Одного комуніста поважав - Б.Олійника.
-1

Нелюблю поділу на лівих і правих.
Рух має бути для нації та кожного ї представника !
+5

але на словянів, жидів і американців трохи поділяєте...
рух один тільки в царстві божому...сказала одна людина. напевно, що так...
Viktor Marynich   18:28
+3

Не знаю, куди б поділася Ваша повага, якби побачили і почули як ця людина бреше. Як відмовляється від сказаного. Як поширює брехливі чутки.
Це не моральний авторитет.
+3

Є такий діагноз - лівизна головного мозку. але добре що в реалі таких людей в кілька разів менше, ніж на політико
+5

Хлопці, а хіба в Україні є українські ліві чи українські комуністи? Це збіговисько агентів сусідньої держави, які відстоюють клани та втілюють ідеологію Кремля в Україні.
ANGEL .   08:11
-3

Так, Леусенко, в Україні є як ліві так і комуністи, не сумнівайтесь.
+5

КПУ ж отримала перемогу в номінації — найбільші брехуни на виборах.(с)
=============
ANGEL отримав перемогу в номінації - найбільший брехун )))
+3

Крилате, Ви навіть не спроможні читати уважно. Запитання було таким: =хіба в Україні є УКРАЇНСЬКІ ліві чи УКРАЇНСЬКІ комуністи=.
Як бачите, Ваша відповідь зовсім в іншій площині. Шкодую, що у молодих людей не вистачає інтелекту переварити навіть одне запитання.
Відповідаю (констатую): В Україні не має УКРАЇНСЬКИХ лівих і УКРАЇНСЬКИХ комуністів. За ідеологією та дивлячись на голосування фракції КПУ в ВРУ - вони совецькі та російські. Це по-перше. За матеріальними статками вони буржуазні.
-6

-5

+2

=союз трьох слов'янських народів= - це неприхована ідеологія російського імперіалізму. Якби вони виступали за рівноправний союз, то не було б нарікань. Це б було їх право. А так, в їх розумінні "союз" чи ТС, ЄврАзЕс, СНД, азіопа - підпорядкування українських інтересів у різних галузях (економіка, промисловість, політика, культура тощо) інтересам кремлівського режиму і діктату офіційної влади Москви (РФ).
+1

Василю, невже комуністи вже бачили у Творця бороду?:-) То розкажіть українцям, як це мати мільйоні статки, як у Симоненка, сповідуючи філософію євреїв-німців фабрикантів, знаходити в собі сили для боротьби за "права українських трудящих"?.. ))
-5

0

Россия как бы женского пола. Поменяла ориентацию?
+2

= старший брат в тричі більший за людськими ресурсами, а про економіку я взагалі не говорю. Треба тверезо =
Саме про тверезість і мова. В цивілізаційному світі параметри площаді країни чи населення - рудимент середньовіччя. В Євросоюзі чи НАТО не має значення, яка за розмірами держава чи скільки в неї населення. Всі там рівні і мають рівні права. Латвія має такий самий голос в НАТО, як Туреччина чи Греція. Так само і Угорщина рівна у правах з Німеччиною в ЄС.
А рашкіни правила нехай вживають рашкіни раби. Українцям такого "добра" не потрібно.
-5

+2

Вірять в Бога чи ангелів, а я оперую фактами. Є безліч прикладів, коли менші за розміром, значимістю, населенням маленькі держави блокували рішення великих і потужних країн. Таке трапляється в ЄС і НАТО. В РФ все по іншому. І це інше не підходить ані Україні, ані іншим, адекватним країнам.
ANGEL .   23:51
-2

Ну то наведіть приклади як Литва чи Латвія блокувала рішення Німеччини. Цікаво буде послухати.

І покажіть що в ТС з РФ все по іншому.
КПУ- якесь крильце ПРдонів.
+6

Кремле-Путінці України
В теперішніх умовах, враховуючи наслідки кризи, цинічний грабунок режимом держави і тотальне зубожіння населення, в Україні цілком могли б на виборах перемогти "ліві".
Але!
Якщо б вони були українськими "лівими", а їх "лідори" не були олігархами чи маріонетками олігархів...
+4

Ліві, соціалісти, комуністи завжди обіцяли Царство Боже (народу) взамін за владу (їм).
Прийшовши до влади, комуняки відразу формували єдину і безроздільну владу (єб-владу, за Блокером) і творили з багатих земель і працьовитих людей нечувані злидні.
+6
Я вказував у матеріалі про помилки Кличка, що об*єднана опозиція йде на вибори без лівого флангу: соціалістів та соціал-демократів. Тому теоретично втрачає від 7-8 до 15-20 відсотків голосів виборців. А за КПУ голосує не українська політична нація, а Релікт Радянського народу та частково маргінали.
+5

Соци ставлять людину нище від суспільства - запрягають фіру перед коня.
Соци - мракобіси! Заради благих намірів вони гроблять людину задля суспільства і тим вбивають суспільство бо яке суспільство без людини?
Чого ви чіпляєтеся до їхніх статків?
Зате як полум'яно вони закликають вас на боротьбу.
+5

бо вони моральні виродки, як і їх господарі))))))
+4

Конгрес Проституток України.
+3

КПУ це клон КПСС а вони (кп-есесівці) вміли брехати..
Молодцы!+++ Меня так-же нервируют их бигборды "Повернем стратегычн1 п1дприемства ДЕРЖАВ1!" Н1бито Бойко, член парт11 Комун1ст1в, в1ддасть назад Мар1упольский Металург1йний завод?...
Сьогодн1 в1д 1стиних КОМУН!СТ!В залишилася т1льки назва...а на м1сцях ы всереден1 КОКТЕЙЛЬ, яким п1дсладчують або перчать перед Виборами!
-6

-5

+4

социалист а не коммунист(с)
=============
а хіба то не один чорт???
-3

Бойко не був ні членом СПУ ні членом КПУ. І питання не в тому чи чи віддасть Бойко чи ні Мар1упольский Металург1йний завод.
Питання в тому чи давє він гроші на підтримку СПУ чи КПУ?
Тому що нинішня рекламна компанія це аж ніяк не партійні внески простих членів партії.
Та й на офіси по всій Україні внесків простих роботяг не хватить
+3

Я з Бойко зустрічався особисто. Він ніколи не приховував своєї належності до СПУ. Кого підтримує він сьогодні мені не відомо і не цікаво.
Але про те, як він матеріально допомагав СПУ Мороза він розказував сам. Хоча в цьому, як раз, я не бачу нічого поганого. Спонсорство повинно бути прозорим.
-5

Виктор Маринич.18.31.
Ваше зауваження слушне. Но Украина никак не переболеет коммунизмом. По опросам коммунисты пройдут в большем количестве в Раду. Но снова свою никчемность будут оправдывать своей малостью. И так будет бесконечно, пока на горизонте не появится Украинская Коммунистическая Партия.Без Симоненки, Мартыненки, Голубки и всех остальных дохлятиков.
+
Украинские коммунисты - это прежде всего пятая колонна России, работающая на раскол Украины, ну и по совместительству воры и шестерки партии власти. Идеологией там и не пахло.
-6

Broon NG 21:21
0
ще за часів совка один поляк мені сказав: "gdzie jest comuna - tam jest dziadovstvo, gdzie comuny niema - tam jest panstvo"
ANGEL .   23:52
-1

Значить в Гондурасі панство. Точно.
0

Коли бентежить годурас, не чухайте його..
ANGEL .   09:47
0

Говорите з досвідом.
А як самі герої дня на це відреагували?
Не клеймили вас лівобуржуазними фальсифікаторами та анархістами?
Цікаво, КПУ єдина партія буржуїв? Чому ж саме КПУ стала об*єктом протесту, а інщі ні?
ANGEL .   09:48
0

Тому що КПУ - кістка в горлі.
0

:)отакої, буржуї кістка в горлі самі собі! Цікаво дізнатись, чим саме КПУ пересолила замовникам тієї акції?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.