Блоги → Перегляд

"Лоботомия" - Реж. Ю.Хащеватський 2009 р. Про націю моральных виродків.

Субота, 23:32, 08.10.11

Рейтинг
9 0
Переглядів
2411

0
0

1305731244_poster_1__260x350.jpg

http://youtu.be/jX7yDGyvHBo

Стрічка розповідає про події в Росії і Грузії під час збройного конфлікту в Південній Осетії в серпні 2008 року.Як зазначив Хащеватський перед початком перегляду, ідея фільму виникла у нього під час зустрічі з друзями в Вільнюсі». Ми тоді обговорювали цей конфлікт, і я помітив, що мені цікаво було би дізнатися, що відбувається в цей час у Росії. Однак друзі запропонували мені полетіти в Грузію, і я це зробив", - сказаврежисер.За його словами, цей фільм "не зовсім про війну"». Він також про те, що відбувалося в Росії на тлі цієї війни. Проводяться паралелі з подіями в Тбілісі в 1989 році, в Білорусі в 1988-му і в Москві в 1991-му", - зазначив Хащеватський.Дод. інформація: Лоботомія - видалення лобових часток мозку, відповідальних за само-усвідомлення і за прийняття рішень.

000s2w3f

Це фільм про державу свиней. Так сказано на сайті Сєргєя Мєльнікофф "Свобода слова". Краще не скажеш! Можна хіба що уточнити - державу скажених свиней. Свиней-мародерів, свиней-вбивць. Свиней, які живуть під гаслом: "Кради, хвали. мочи!"

В Україні цей фільм треба дивитися всім, адже на Печерських пагорбах розпаношилися клони цих свиней і симптоми свинської держави вже давно видно неозброєним оком. Треба зупинити процес, доки не пізно. Інакше все на екрані - це наше майбутнє! Ви хочете такого для своїх дітей!?

http://ipvnews.org/

Коментарі

+6
В Україні цей фільм треба дивитися всім, адже на Печерських пагорбах розпаношилися клони цих свиней і симптоми свинської держави вже давно видно неозброєним оком. Треба зупинити процес, доки не пізно. Інакше все на екрані - це наше майбутнє! Ви хочете такого для своїх дітей!?
+3

Ординці у підкорених країнах ставили баскаків - збирачів податі.
Згодом, роль баскаків перебрали на себе москвини.
Перший князь Москви так і називався - Іван Калита (калита = торба для грошей).
Данину, яку збирали московці для Орди в народі називали "Чёрный Бор" (див. "Большую Совецкую Энциклопедию") бо вона була значно більшою від ординської "десятини".

З цього часу мало що змінилось, просто в Україні замість баскаків і копєйніків поставили депутатів і чиновників (порівняйте їх зарплати і пенсії з тими, які отримують чесні люди).
Юрку, ти спробуй подивитися в дзеркало.
Адже ти і тобі подібні пропагують теж не краще життя.
Так, "великроси" від самого початку спеціалізуються у споживанні нетрудовоиу.
Зате ви, інстинктивні украктивісти, щосили агітуєте за продовження меншовартості та продажності українців.
І навіть пальцем не ворухнете для покращення укрдобробуту.
Брехуни безграмотні.
+2

Вперед - укрновизну продавати! Тут не торгують. Невже ти не розумієш, наскільки ти смішний зі своєю невизнаною геніальністю, "науковим суспільствознавством" та настирливим бажанням це продати. Ще й із комплексом образи на потенційних покупців, які не хочуть цей крам купувати.
+2

Пан Дмитро не хоче даром дарувати своє знання. Він не хоче популяризувати це знання, бо боїться щоб не вкрали. Він хоче тільки продати за гроші...

Але найбільші гроші заробляються на незнанні. Отже багатії у пана Клеця не куплять знання, НЕ КУПЛЯТЬ НІКОЛИ бо загальнодоступна наука і правда роблять багатіїв бідними, а бідних, відповідно, багатими!

Але багатії (підказую) можуть заплатити вченим за мовчання, як у свій час заплатили Петру Лєонідовічу Капіці, навіть Нобелівську премію дали цьому науковцю від ЧК, чи чекісту від науки. Подумайте про це, шановний пане Дмитро ))
+!
Коли в українців під час повені була викрадена безпрецедентна кількість грошей, ми думали - куди Кремль їх потратить?
Аж тут війна в Грузії..
Панове самозвані укрпатріоти, що саме корисного ви зробили для українців?
Анічогісінько!
Ба гірше, ви навіть і не думаєте про добробут одноплемінників.
А лише безграмотно галасуєте і займаєтеся провокаціями.
Та ще й пнетеся командувати іншими.
Бо самі робити лінуєтеся.
Зате люто заздрите грамотнішим від себе і всіляко їх оббріхуєте.
Оце і весь ваш патріотизм.
+1

Пане самозваний геній! Якого дідька ти тут товчешся, якщо тобі тут не подобається? Я ж на твої придуркуваті пости з наукового суспільствознавства і технологій перемоги на виборах не ходжу! Вали на базар до Суркіса, Ахметова,Колєснікова чи ще кого завгодно, може в тебе там щось куплять або просто подадуть на бідність. Я вже на подібних рятівників України за своє життя надивився донесхочу. То ж зроби милість і добровільно позбав мене від приємності споглядати ще одного!
+!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі