Блоги → Перегляд

Роздуми про мудрування навколо замирення

Середа, 21:02, 18.05.22

Рейтинг
7 0
Переглядів
780

0
0
У цій статті згадуються

 

РОЗДУМИ ПРО МУДРУВАННЯ НАВКОЛО ЗАМИРЕННЯ

 

         Я виходжу з того, що десь місяців через два наша армія витіснить армію РФ з території України і настане можливість для більш менш рівноправних перемовин між нашим та їхнім керівництвом.  Тому я пропоную деякі принципово нові міркування, які  практично все людство все ще свідомо ігнорує. Проте вони можуть гарантовано  допомогти Україні та РФ досягти взаємовигідного замирення. Тобто, ці пропозиції не є таємницею ні для кого, а навіть навпаки – давно відомі у багатьох професіях. Тому вони потребують чим швидшого поширення і серед всіх учасників та причетних до цієї війни. Якщо когось цей текст чимось зацікавить, то звертайтеся у зручний час укр- чи росмовами.

Передмова, на жаль, для вас, панове, складна.

1.Чому наявних роздумів так багато та ще й постійно більшає?

Та тому, що плюрало-ліберальна, вкрай антинаукова педагогіка постійно збільшує число людей виключно із тваринним, конкретно-емоційним мисленням (КЕМ).       

А для такого мислення просто не існує абстракцій, у тому числі й суспільства та його властивостей і закономірностей. Тож вимушено щасливі (бо їм нема чим і про що думати) носії КЕМ від самого свого народження  і до смерті постійно перебувають у стані своєрідного інформаційного туману. І цей туман у різних людей існує, за типологією людини, від рожевого у оптимістів і до чорного у песимістів, замість конкретного і доказового власного світогляду. Ще для владних та командирських мужів відкрию добрячу таємницю про розвиток людини, у тому числі і їх самих. Виявляється, що задатки даного світогляду певною мірою починають формуватися ще внутрішньоутробно, принаймні у плацентарних тварин.

При цьому кожен носій КЕМ безапеляційно і безсумнівно впевнений у правоті виключно своїй, персональній. Тим більше, що всі дотеперішні педагогічні системи, від псевдонаукових по сатаністів включно, всюди і завжди наполягають тільки на персональній правоті кожного свого адепта. Звісно ж, у межах його індивідуальної специфіки в рамках даної світоглядної системи.

2. Звідси й проблема друга: Чому зростання числа та складності наявних мудрувань насправді лише віддаляє саме замирення?

Та тому, що кожен із безлічі цих роздумів (вони зараз мають майже офіційний статус персональних істин) лише додає певну порцію своїх поверхневих, індивідуальних, (хибних за внутрішньою суттю!) понятійних дурниць до і без цього гори нісенітниць. Тому таке нібито «колективне бачення» даної війни лише однозначно задурює всіх та веде цю війну тільки до прямого і максимального виснаження України та РФ. Тож і замирення тут найвірогідніше виглядатиме лише як стихійне примирення бойових дій внаслідок їхнього фактичного  виснаження сил та ресурсів, на руїнах та випаленій і безлюдній території. Хоч власне активістів, бажаючих воювати «до кінця», у супротивників ще залишається чимало.  Але просто не буде кому і не буде чим взаємно знищувати одне одного. Цього разу виключно на українській, зауважте, території. Хоч такого результату не хоче абсолютна більшість людей нормальних.

Зрештою, мабуть, всі ви чули такий вираз: «Хотіли як краще, а вийшло як завжди». То це не просто вислів Черномирдіна, колишнього прем‘єра РФ. Це закономірність всіх антиринкових суспільств.

А хочете жити краще чи хоча б просто жити, то переходьте до суспільства ринкового. Як це зробити – читайте наше.

 

Мир за Зеленським

А тут все просто: виведення військ РФ за межі України, надійні міжнародні гарантії нашої безпеки та відбудова України за чужий кошт. Непогано, правда?

Однак лише за Зеленським, тобто, настільки ж «мудро», як і його правління перші два роки після виборів. Бо все було по-радянськи, значить – найзатратніше. Тільки з виразною поправкою: гірше всім, крім євреїв. Чи, вірніше – для євреїв із цим погіршенням найменшим. Адже  на них особисто і завершиться юридичне, документальне переоформлення майна і багатства України.

А щоб навіть зрідка не рипалися вроджені укрпатріоти, то сіоністи аж тепер успішно  закінчили давно задуману  мету ліквідації українців як етносу. Причому, абсолютно мирно, спокійно і без найменшого насильства. Та знову ж, за допомогою плюрало-ліберальної педагогіки. Яка феномену етнічного просто не визнає. Мовляв, у соціальному суспільстві колишніх етносів вже не існує, а є лише нації політичні. Тому й колишні патріоти націоналістичні відтепер можуть бути  теж тільки патріотами всього соціуму. І щиро дбати вони вже повинні про даний соціум цілком, без жодного колишнього поділу на етнічні складові. Ця соціальна єдність, до речі, навіть документально засвідчена в персональних документах кожного – ніде не зафіксована приналежність його до якогось із етносів минулого.

Разом з цим нова педагогіка всебічно і ґрунтовно зміцнювала цей новий патріотизм в головах всього населення. Без найменшої уваги на те, що голови ці так і залишаються етнічно різними.

В українців етнічний патріотизм здавна  формувався в умовах їхнього виразного антиринкового мислення. Де головним критерієм була  боротьба проти всього негативного для українців, як вже наявних проявів цих негативів. Причому, без навіть найменших пошуків причин цього негативу. Просто «проти» цього  взагалі. А в умовах недооцінки освіти вродженими  патріотами, порівняно з ровесниками, (мовляв, навіщо мені вчити всі ці деталі, коли я у цьому впевнений і так) плюрало-ліберальна педагогіка змикитила ідеально. Ось же, мовляв, конкретне зло для твого колишнього етносу, шановний вроджений патріоте. Тож і борися з ним до нестями. А всім необхідним для гарантованої перемоги ми тебе забезпечимо сповна.

І що ви думаєте – борються! Цілком свідомо, успішно і самовіддано.

Хоч насправді головний чинник тут – усвідомлена світоглядна ніякість українців. Тобто, здавна українці не мали та свідомо й не хочуть мати власний світогляд. Бо їх і по сьогодні влаштовує практично племінний світогляд на основі мислення антиринкового. Хто головніший – того й вірно слухатися треба та віддано йому служити. Тому у ситуаціях з носіями мислення імперського вони охоче та вірно підкорялися практично всім.

Як от зараз, коли десятки процентів українців охоче слухаються носіїв всякого категоричного світогляду у вигляді примусу позаекономічного. Тобто, і в незалежній Україні вони охоче моляться за путінську армію, навіть знаючи про бомбардування московитами українців всіх  під порядок. Тому і так багато серед українців свідомих запроданців на всіх соціальних рівнях, які охоче підтримують суспільство прямого примусу людини людиною.

А от у євреїв дещо не так. В них теж є відповідна частка патріотів вроджених. Але родяться вони у родинах, де ще в утробі єврейської матері на майбутнє дитя ллються вже свої пріоритетні звукові знаки майбутньої соціальної реальності: гривні, рублі, долари, шекелі, проценти, знижки, маржа і тому подібне. Причому ці реальні звукові координати єврейського життя вже утвердилися в них здавна. Тому і єврейські патріоти вроджено адаптуються відстоювати матеріальні інтереси свого етносу змалку. А оскільки фінансові інтереси від початку є основою їхньої спільноти, то і їхні патріоти формуються зі світоглядним вектором, однаковим та спільним для всього єврейства.

Звісно ж, згодом і їхні діти стикаються з різними соціальними  інтересами серед євреїв дорослих, і теж певною мірою ними переймаються. Але повторюю, первинну суть єврейства, фінансову, матеріальну базу, єдину та спільну основу їхнього суспільного життя вони надійно засвоюють насамперед. Ось чому євреї такі дружні та солідарні між собою. Ось чому ці первинні життєві цінності єврейства навіть їхні патріоти намагаються утверджувати та відстоювати не кулаками чи збройно, а насамперед фінансово, матеріально. У строгій відповідності з давнім  правилом, що кожна мета досягається тільки відповідними засобами.

Як тут із сумом не згадати про внутрішньоутробних українців, які від початку чують від дорослих в українських сімях зазвичай суцільний негатив щодо одноплемінників, по найближчих включно. А що вже тут казати про укрноваторів, відвертий спротив до яких цим простим механізмом закладений у самій біологічній основі українства. Та ще й персональні їхні  самовихваляння та безпідставні самоутвердження. То при цьому нема і згадки про якусь спільну, колективну матеріальну основу для всіх українців. Звідси й практично поголовна взаємна антипатія українців, їхня меншовартість та продажність. І це все автоматично лягає в основу української педагогіки, насамперед сімейної. І хоч за своїм масштабом ця складова сімейної педагогіки зазвичай невелика, але свідомого інакшого впливу, на противагу цьому стихійному, просто не існує.

То добре, що у євреїв цей вектор внутрішньоутробного виховання співпав із соціальним. А в українців, на жаль, ці вектори виявилися протилежними, антагоністами. Та ще й якраз вивчення сімейної педагогіки наші придворні світила найбільше свідомо ігнорують.

І що тут найсумніше – навіть найпрозорливіші українці, які хоч частково про це напівздогадуються, то самі свідомо й люто блокують наукове вивчення природи наших етнічних проблем. Та ще й якраз за гоніння своїх новаторів самі себе лицемірно вихваляють і нагороджують.

Хоч насправді весь цей укрбезлад дуже легко і швидко виправити. Для цього попервах навіть не треба вчити діамат та політекономію. Однак і про це укрпатріоти й чути не хочуть. А все заслинено щось бурмочуть про «ненаситних жидів». Хоч самі навперейми голосують за Зе….

Сама ж Зе-команда, швидше всього, цим і не переймається. Бо й навіщо. Й так все йде за планом, за їхнім планом. Московитів б’ємо, хоч тільки на власній території. Укрпатріоти потихеньку гинуть, в тому числі і спрямовано. Все одно потім, для мирного життя вони  непридатні і навіть шкідливі. Одноплемінники Зе зі всього світу все ще охоче допомагають нам майже всім необхідним. Ще й після перемоги обіцяли придумати для нас щось приємне. То чим таке майбутнє для євреїв кепське?!

 

А що хочуть московити?

Антиринкові люди хочуть завжди всього та щонайбільше, причому, бажано щонайдешевше. Чи й безплатно взагалі. А все тому, що їхнє мислення суто прямолінійне і жодних оптимумів споживчого насичення воно просто не містить. Тому й це мислення як на рівні індивідуальному, так і на колективному ненаситне. Звідси й безперервне територіальне зростання Московії, від самого її початку. І це їхнє розширення постійно супроводжується їхніми ж причитаннями, що все одно їм всього мало. І якраз тому, повторюю, що антиринкове мислення не знає оптимуму, а отже і насичення, ні в чому.

До того ж, українці з низки причин свого часу так і не змогли хоч започаткувати засади виробництва товарного. А тому у них і не розвинувся примат особистого прибутку, а з ним і формування матеріального, як міри та рушія всього. Причому на індивідуальному, колективному та суспільному рівнях.

Натомість вони тупо продовжували вдосконалювати культ сили і вишукувати керівників для себе виключно за критерієм грубого примусу.

Оскільки ж московити у суспільному плані саме за силовим, примусовим критерієм розвинулися далеко вперед, то і сусідні українці радісно до них підлизалися. І так тривало століттями.

Зауважу, що еволюція і росмови також йшла слідом за розвитком управлінських механізмів у московитів. І росмова автоматично ставала інструментом грубого командування, примусу та репресій всіх і вся. Це позначилося і на елементній структурі росмови, і на всьому її звуковому ряді. Тож і весь світогляд московитів навіть зовні був простим і ясним: зверху завжди правий керівник, а знизу – завжди хибний та покірний підлеглий і слуга.

І така схема сусіднього суспільства для українців була цілком зрозумілою та прийнятною. Особливо, коли вони в буквальному розумінні жили за світобаченням релігійним, єврейським. Оскільки ж самих євреїв для управління такою масою українців було мало, то останні радісно валом повалили, як тоді казали, під руку Москви.

Тому ще раз наголошую: відсутність власного колективного та індивідуального світогляду неминуче і завжди робить таких людей свідомими слугами і наймитами тих, хто такий світогляд з різних причин вже набув. Причому, незалежно від того, наскільки цей чужий світогляд доказовий чи хибний. Головне тут  сам факт його існування. А у московитів такий централізований світогляд був ще від початку їхнього становлення, причому у простій та зовні зрозумілій формі.

Тому поки московити будуть державою антиринковою і з управлінням однією централізованою вертикаллю, то вони постійно будуть агресорами для всіх. І насамперед для України, яку московити вважають свого роду початком своєї європейської експансії. Тому й задовільних варіантів замирення тут тільки два.

Перший – це якось мирно і законно забрати у РФ зброю масового знищення. І потім відпустити їх на вільний занепад.

Однак це їхнє саморуйнування буде тривалим та дуже шкідливим для всіх. І все одно дуже затратним для всього світу.

Тож найкраще зробити РФ країною ринковою. За прикладом України чи й разом з нею. І це зробити можна із затратами найменшими. Чи й навіть із прибутком, взаємовигідно з Україною.

 

Загальні пропозиції

Звичайно, практично всі вони доказові та деталізовані. Причому, головна з них – розбудова ринкового суспільства ринковими методами від самого початку.

А це означає, що вкрай шкідливо вже зараз на всіх рівнях фантазувати по-радянськи, що і як у кого випрошувати та як акуратненько розподіляти серед своїх. Бо, на жаль, вся чинна управлінська система в Україні розбудована якраз із однією та загальною метою «Обдури українця першим».

То що ж тоді виходить - міняти всіх чинних посадових осіб?

Щоб вони, звісно, приймали якісь інші, кращі рішення?

На щастя, такого більшовицької  «революційної доцільності» не треба. Тим більше, що нинішніх управлінців навіть нема на кого міняти. Адже всі ви, панове, є завзятими носіями виключно мислення антиринкового, радянського. Тому проблема дуже спрощується: навчити чинних чиновників мислення ринкового. Для початку хоча б його засад. Так-так, принципово перевчити сотні тисяч сьогоднішніх антиринкових командирів. Від Президента Зеленського (з нього навіть бажано починати) - і по сторожа в сільраді.

Коли, цікавитесь, переучувати, коли їм зараз ніколи і вгору глянути, війна ж?

То чого ж вони, ті самі люди, вже зараз базікають про майбутнє відродження України? Що, для цього час у них є?

Тим більше, що більшість з них зараз вже виразно здогадуються, що з цими реформами у нас виходять явні дурниці. Починаючи від самого початку незалежності.

Тому, панове, ми пропонуємо максимально простий шлях такого переучування. Спочатку на основі «Оплати праці держслужбовців, залежно від добробуту населення на підпорядкований їм території», де все це враховане. Читайте в Інтернеті його короткий текст. До того ж, у нас є ще багато інших, супутніх та детальних розробок.

І ще, шановні. Ми це все пропонуємо всього лише як можливий додаток до чинної геніальності наших вождів та вождиків. А раптом їх щось у наших розробках чимось зацікавить?

Тим більше, повторюю, що всі в світі учасники та болільники грубої сили в суспільному управлінні вже й самі побачили, що повністю з нею обгидилися. То чи не пора підключати ще й розум?

 

Якраз нагодився цікавий PS

З початку травня у ЗМІ з’явилося чимало заміток про онкологічне захворювання у Путіна. Причому досить серйозне, коли йому не допомагають супутні натовпи медиків. І навіть ніби має бути хірургічна операція з цього приводу.

То я заявляю наступне.

Якщо вже при такому найвищому супроводі найкращих медиків доходить до онкооперації, то справи пацієнта кепські. Тобто, серед десятків цих придворних медиків нема ні достатнього  розуміння організму хворого, ні шляхів його гарантованого одужання. До того ж, давно відомо, що біля кремлівських верхів давно метушиться великий гурт справжніх екстрасенсів, зібраних з усього колишнього Союзу та пізніше.

І якщо вже навіть вони не можуть допомогти, то даного хворого традиційно вилікувати зараз просто неможливо.

Однак це не означає, що вилікувати Путіна не можна взагалі.

Можна!  Але в жодному разі не як керівника РФ, нині найбільшого і найкривавішого джерела зла у світі.

Тому й гарантований вихід такий: Зробити Путіна та його сьогоднішню банду гарантовано мирними людьми, а з РФ швидко зробити країну ринкову і без зброї масового знищення. А таку процедуру цілком може зробити всього лише кілька фахівців своєї справи протягом максимум кількох днів навіть без жодного доступу у його уральський бункер.

 І жодних та нічиїх державних чи індивідуальних таємниць для такого лікування даному колективу фахівців із роботи його мозку не потрібно взагалі.

Причому, жодних таємниць у такому методі у мене теж нема. Крім, повторюю, доказових знань про роботу його мозку та соціальні властивості людини і суспільства. Але все це є в мережі, в моєму блозі на сайті Політіко. Та ще з часів Союзу я всі тодішні наші праці щедро посилав у Москву та Київ. Однак самі бачите, як антиринкові люди ставляться до новизни «простих людей» та ще й українців.

Тож справжніх прибічників миру прошу донести цю замітку до активістів війни з обох боків. А раптом хоч на вас вони звернуть увагу.

 

 

Клець Дмитро Васильович, 1950р.н., українець без меншовартості, фахівець з вашого мислення.

 

15 травня 2022 р.  Тел. і вайбер: 0962336723.  Скайп dmytro_kl1

Основні наші із сестрою Марією публікації знаходяться у блозі Клеця Дмитра на сайті Політіко.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

mart mart 21:49
+2
Тому й гарантований вихід такий: Зробити Путіна та його сьогоднішню банду гарантовано мирними людьми, а з РФ швидко зробити країну ринкову і без зброї масового знищення. А таку процедуру цілком може зробити всього лише кілька фахівців своєї справи протягом максимум кількох днів навіть без жодного доступу у його уральський бункер.

І жодних та нічиїх державних чи індивідуальних таємниць для такого лікування даному колективу фахівців із роботи його мозку не потрібно взагалі.
-------------------------------------

тобто що вам конкретно треба щоб вилікувати путіна, назовіть ясніше = ?
mart mart 21:51
+2
от ви вже маєте доступ у прямий ефір, і що далі вам треба?
+2

Мені для цього треба навчитися керованих сновидінь.
А прямий ефір на ТБ я мав кілька разів і ніхто на нього не відповів.
mart mart   00:20
+2

тобто ви бачите що за люди навколо і чому ж вони мають вас слухати?
+2

Марте, з чого ти взяв, що я прагну кимось командувати?
Для чого це мені?
Тим більше, що я здавна агітую проти командування пюдини людиною.
Наприклад, хто і як командує працівникам автомобільних фірм. що, як і коли їм робити? Проте вони виробляють авто кращої якості, ніж це пнуться робити патріотичні українці.
Тому й нам треба створювати ринкове виробництво. А щоб наші радлюди знали, що це таке, то бажано з випередженням вчити їх ринковому мисленню. І це має робити влада, в умовах оплати їхньої праці за результат.
mart mart   20:10
+2

такий механізм=,,має робити влада,,---ніде не діяв

вона робить що хоче
vova stasyuk 20:52
0
"Тим більше, що я здавна агітую проти командування пюдини людиною" - то ви пане Дмитре анархіст! Бо саме їхня головна ідея - це відсутність влади людини над людиною.
vova stasyuk   21:03
0

Читав оце я ваш текст. Ну що ж можна сказати...
Українці стали українцями 200 років тому, а до того звалися русинами. Політична нація - це сукупність безлічі етносів і без сформованої власної мови. Для прикладу Швейцарія, яка не має власної мови, а розмовляє на німецькій, італійській та французькій. Бельгія - розмовляє на французькій, німецькій, голландській, фламандській мові. Австрія розмовляє на німецькій, і в історії сформувалася як політичний проект однієї сімейки - Габсбургів. І звісно США, титульна мова англійська, але розмовляє не лише на ній, а практично на всіх провідних мовах світу. Це англійська, іспанська через засилля латиносів на півдні країни, арабська через емігрантів із Близького Сходу, китайська через велику китайську діаспору, ітд. І цей зброд різних етносів та рас і є тією політичною нацією.
vova stasyuk   21:15
0

І я так не зрозумів як ви хочите примирення та ринкового розвитку. Якщо окупант не хоче відступати, а лише грабує все що бачить у мирних жителів. Путін марить великим вторгненням в Європу, але далі Східної та Південної України він не йде. Його солдати користуючись моментом вирішують свої матеріальні проблеми (грабунком). Керівництво армії путіна, не хоче відводити свої війська за межі України. То яке тут може бути примирення? І з ким? Якщо кацапи не хочуть виводити свої війська з України. Єдиний варіант, це використати повністю американський ленд-ліз та у відповідь посилити обстріли позицій кацапів. Щоб їх остаточно деморалізувати та змусити відступити. І лише так можна буде вести якісь переговори про абсолютне виведення військ путіна з України. Словами, нажаль не виходить.
0

вово, словами не виходить у вас, бо ви усвідомлено далекі від науки. А відповідна методика наукова - це щонайменше 97% успіху.
А ти підвиваєш генералам від власного лизоблюдства. Сам же бачиш, до чого їхня "мудрість" приводить все людство на практиці.
І деморалізувати московиті не виде, бо у них моралі власної просто не існує - за них думає лише один Путін. А в божевільного яка мораль?...
Зрештою, вово, все було б простіше, якби у московитів не було ядерної зброї. Та ще й у такій кількості. Тож навіть ящо у них справні лише 10% цих зарядів, то й цього вистачить для всього світу.
vova stasyuk   09:52
0

А ви думаєте, що науково зможете пояснити кацапам про переваги примирення? От тим солдатам, які грабують, вбивають, катують мирне українське населення. В них зараз діє тваринний інстинкт - залісти в хату, нажратися, згвалтувати і награбити. І їх це влаштовує. До них уже словами не дійде, вони унтерменші, яких потрібно просто знищувати. По-друге, ви самі ж дали відповідь на питання - чому путін не піде на примирення - "А в божевільного яка мораль?..."
І як ви науково хочите вирішити питання ядерного розброєння росії?
vova stasyuk   10:03
0

Та й пане Дмитре, саме оточення путіна не хоче миру. Їх не лякають санкції. Дефолт який мали оголосити росії ще в березні - не оголосили. Кацапська економіка ще стоїть на ногах. І війна уже третій місяць йде. Якби там у кремлі були свідомі люди, і які розуміли би наслідки цієї війни, то вона б завершилася ще в перший місяць. Історія знає багатьох заколотників, які скидали з трону і ще не таких деспотів як путін. А ще кривавіших!
0

вово, якщо хочеш життя нормального для себе і своїх близьких, то допоможи мені із набуттям керованих сновидінь.
Інакше - тішся війною й надалі.
0

І ще, вово. Якщо вже ти все знаєш краще, то чому б тобі самому не підказати нашому командуванню щось для успішнішої війни?
Так просто і скажи: опублікуйте свої плани наступу і я всм підкажу ще щоиь краще. І вони охоче тебе послухаються.
vova stasyuk   14:25
0

Пане Дмитре, я служив в Бундесвері, зараз в Українському іноземному легіоні, навіть якби я був би генералом якоїсь там західної армії, українське командування мене там би не слухало. Вони ж грамотніші за всіх інших, хоча зброю постачає Захід.
vova stasyuk   14:29
0

А чим керовані сновидіння допоможуть? Я можу вам дати 100$ на оформлення авторських прав і 100$ на публікацію тієї вашої новизни. Інвестиції це не проблема! Тільки питання - чи те в що я вкладу гроші, дасть якийсь реальний та позитивний результат?
0

вово, ти б сам щось прочитав про керовані сни, то не був би таким наївним. Бо насправді українці самі свідомо блокують всяку укрновизну всіх укрноваторів. І я досить дохідливо описав психологічний механізм цього взаємного укрнегативу. Але ти сам проти укрновизни, хоч чиєї небудь.
А щодо ціни такого мого навчання, то я сам її не знаю. Все тут залежить від ситуації. Бо самі укри дуже вередливі і всякі ціни зазвичай залежать від їхніх примх.
До речі, коли у нас сучасних протиповітряних ракет було мало, то на один ворожий літак наші витрачали десь 1,3 цієї ракети. А зараз, коли їх нам дають, скільки завгодно, то на одну ціль наші військовфі тратять вже їх більше трьох штук. Чого б то, га?
vova stasyuk   01:51
0

Пане Дмитре, керовані сни не можуть вирішити гострих проблем. Сни - це відображення думок, поглядів, переживань, сподівань, мрій ітд. Сни відображають емоційно-психологічний стан людини. Якщо людина весь час занепокоєна, вона щось шукає, її турбують безліч питань, вона має страх від чогось, то відповідно в неї завжди був неспокійний сон. В ньому вона весь час буде втікати від чогось, переховуватися, відчувати страх. Сон - це відображення емоційно-психологічного стану людини. І сон не вирішить проблем людини. Хіба що ви вірите, що через сни, людина може бачити своє майбутнє. Але це примітивна гіпотеза. Так от поясніть, який сенс керованих снів?
vova stasyuk   01:53
0

Ніхто не блокує вашої укрновизни. Вам навіть ще гроші пропонують.
0

вово, я хочу гроші ЗАРОБЛЯТИ ВЛАСНОЮ ПРАЦЕЮ, а не отримувати їх невідомо за що.
І про властивості людського мозку я читав десятки років десятки тисяч сторінок прфесійної л-ри. То я просто не вмію з такого масиву виділити тобі хоч десяток сторінок якоїсь вигаданої тобою суті.
Тим більше, що ти навіть не можеш збагнути навіть наших із сестрою текстів у цьому блозі.
Тим більше за умови, коли ти однозначно впевнений у своїй повній перевазі наді мною у всьому.
То звісно ж, що я вже за визначенням просто не зможу навчити тебе хоч чомусь.
Незмінно з побажаннями.
vova stasyuk   22:52
0

Оце то заява! Як кажуть люди "Вас хрін поймеш!". То ви шукаєте тих хто готовий сприяти вашій укрновизні будь-яким способом, то ви готові комусь продати новизну (але вона ніде не опублікована і ви на неї авторські права не маєте - розводняк якийсь виходить). А тут ви заявляєте, що вам не треба вкладники у вашу новизну. Парадокс якийсь виходить. Коротше ви самі не знаєте чого хочите.
vova stasyuk   23:07
0

Пане Дмитре я ж конкретно спитався, що саме мають дати керовані сни? Припустимо, що ви змогли керувати своїми снами, і що далі? Який має бути кінцевий результат цього задуму. Що має статися після появи можливості керувати снами? Про властивості мозку ітд, я теж читав. І я знаю, що людина ще не повністю дослідила можливості свого мозку. Але, питання стоїть в керуванні снами. Які вони мають дати можливості людині?
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі