Блоги → Перегляд

Українські війська застосували Байрактар по росіянам

Середа, 13:42, 27.10.21

Рейтинг
0 0
Переглядів
287

0
0

Українські війська застосували Байрактар.

Україна вперше застосувала на Донеччині турецький безпілотник Байрактар. Пишуть, що російські лапті літали по всьому Донбасу.

Українські військові вперше застосували ударний безпілотник турецького виробництва "Байрактор", який, як повідомила українська сторона, знищив ракетним ударом артилерійську зброю супротивника.

e948a15-0.jpg

Донбас - Турецький безпілотник Байрактар ​​завдав удару росіянам про це першим написав український військовий блогер Роман Донік. Повідомляє BBC

"Кілька днів ворожі пропагандисти стверджували, що ЗСУ порушили Мінські домовленості і зайшли на чужу територію. Сьогодні вони з максимальної дистанції в 15 км обстріляли село Гранітне на Донеччині, - написав він. - У відповідь для збереження життя солдатів та цивільного населення у повітря було піднято "Байрактар", який виявив ворожу батарею і знищив одну зброю. Розрахунки інших знарядь зникли". 

Відео удару безпілотника Байрактар по російським окупантам.

   

Коментарі

mart mart 20:06
0
по росія наx-----нах закінчення
Ага, по нефтебазе пытались пальну и по инфраструктуре...😆😆😆 И шо той барактар турчанский подбил? Танк россиянский, а может шота важное?
А ежели ЛДНР застосуе якый небудь свий летючий бубух и пальнёть им по оккупантамч? Ой шо будить, шо будить! Заверещать у Кыиве, шо применяють ополчецы запрещённое вооружение! Или уже можна отвечать подобным на подобное?
0

О те пушечки тоже запрещённое вооружения , или их там нет ? 😂😂😂
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі