Блоги → Перегляд

Останні дні немирних миротворців у ПМР

Середа, 11:31, 27.10.21

Рейтинг
1 0
Переглядів
567

0
0

W4gGtlw.jpg

Вже стільки років ми спостерігаємо картину, коли російські окупанти захоплюють території народів, що знаходилися колись під радянським гнітом, вважаючи, що мають на це якесь моральне право.

9 листопада наші хлопці вирішили зробити подарунок молдованам та допомогти їм позбавитися від русні, яка утримує у своїх руках Придністров'я. Хоча дивно, що свято начебто наше, а подарунок для них. Але це неважливо. Важливо лише те, що братський народ заслуговує на підтримку. В Кишиніві повинні зрозуміти, що в цій боротьбі вони не одні.

Наші хлопці вже шукають місця, де розміститися в різних містах Молдови, координація в них, звичайно, на дуже високому рівні. Хотілось би, щоб самі мешканці країни допомогли хлопцям зробити те, на що в них вже багато років не вистачає сміливості. Нехай кацапи побоюються нас і наших братів. Якщо глави держав не годні вже багато років розкрити цей гнійник, прості українські хлопці мають взяти усе в свої руки.

Сподіваюсь, що у хлопців все вдасться. А нашим шановним високопосадовцям варто уважніше ставитися до того, що й кому вони говорять. Розсекретили захід задовго до його початку. Але, здається, що кацапи все одно, навіть з таким значним часом на підготовку, нічого не зможуть зробити проти праведного натиску, злості та ентузіазму українських хлопців, яким небайдуже майбутнє не тільки своєї, але й братської країни.

Коментарі

Народ ПМР и его армия способен сам отразить любую внешнюю и внутреннюю агрессию, как с территории Молдовы, так и с территории Украины! Ну а российские миротворцы являются гарантией безопасности ПМР! Так было и так будет!
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі