Блоги → Перегляд

Контрпропаганда річниці режиму ЗЄ #ж2

Субота, 09:18, 23.05.20

Рейтинг
0 0
Переглядів
2974

0
0
У цій статті згадуються
четвер Контрпропаганда річниці режиму ЗЄ #ж2 %25D0%25B7%25D1%2594%25D1%2596%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25B2.jpeg Вслід за річницею ЗЄіБєні, а ми, Міжнародний аналітичний центр права, вважаємо цю організовану злочинну групу з ЗЄні і Бєні одним, нероз'ємним цілим, вставимо і свої п'ять копійок після інтерв'ю мокрого ЗЄ в парку.
Цій ОЗГ ми присвятили цілий розділ:

#ж2 Аналітичні матеріали по організованій злочинній групі (ОЗГ) ЗЄіБєні
https://zemlj.blogspot.com/p/httpszemlj.htmlОтже

Влада ця називається режим.

Режим кримінального походження.

Режим антиукраїнський, перенасичений шпигунами Кацапстану.

Режим ставить перед собою головне завдання - вижити і якомога довше пробути біля корита.

Мета - якомога більше урвати позаяк вони 100 % близькосхідного походження і не зважати на мораль українців. Їхня релігія директивно наказує їм вважати гоїв людьми другого сорту. 
Хупса!

Тому титанічні зусилля пропаганди цієї шаурми спрямовані на пацифікацію українців, щоб ми й не думали організовувати Рух опору внутрішній окупації:

Контрпропаганда ЗМІ азіатів
https://zemlj.blogspot.com/2020/05/blog-post_14.html

Близькосхідна й азійська пропаганда в Україні

http://zemlj.blogspot.com/2019/11/blog-post_24.html?m=1

Якщо пропаганда пацифікації українців не вдасться, то створені під виглядом українців Нацжони покликані організувати погром нового Майдану, якщо виникне така загроза режиму. Показати видимість конфлікту між українцями. Це ті ж самі тітушки. Дуже схоже на провокативні загони "стрибків" НКВД проти УПА.

Наєммм, Лєщенкоко нині отримують гігантські гроші в Укроборонпромі й Укрзалізниці, десь по 200.000 - 300.000 грн щомісяця. 
Навіщо? Вони ж грантожери.
Вони були просто залякані й куплені.
Навіщо? 
Режим боїться пана Наєммма. Він фактично ініціював Революцію Гідності. Може й ініціювати наступну. Час якої надходить. За умови, якщо буде в курсі. Якщо буде в темі. 

Режим зменшив на порядок кількість грантів у грошовому вимірі, котрі надходять для України. 
Навіщо?

Близькосхідні тут врахувала ті обставини, що серед учасників Революції Гідності було багато учасників саме з грантожерських організацій. Вони ж і поширювали стратегічно важливу інформацію. 

У разі невдачі пропаганди пацифікації і невдачі Нацжон,  створено розгалужену організацію, котра покликана повести за собою українців на манівці у разі виникнення нового Майдану:

Віче 06.10.19 - якщо спротив українців неможливо відвернути, то його треба очолити #ж2
https://zemlj.blogspot.com/2019/10/061019-2.html


Низка шпигунів, функціонерів режиму, виконують поставлене перед ними головне завдання: здати Україну в окупацію азіятам.

Режим ініціює законопроект про "агресивні" злочини українських військових. Помітьте: злочини не окупантів, а оборонців. Ця східно-близькосхідна шаурма, цілком очевидно, що є шпигунами ГРУ, СВР, ФСБ й ватниками упрортими. 
У разі невдачі пропаганди пацифікації, невдачі Нацжон, і розгалуженої організації, котра покликана повести за собою українців на манівці у разі виникнення нового Майдану, головним завданням близькосхідних голіафів в Україні залишається за жодних обставин, кров з носа, каменюки з неба, а в жодному разі не допустити об'єднання українців.
Для цього ж2 намагається ув'язнити екс-президента України пана Петра Порошенка.


У разі невдачі пропаганди пацифікації, невдачі Нацжон, і розгалуженої організації, котра покликана повести за собою українців на манівці у разі виникнення нового Майдану, і провалу головного завдання близькосхідних голіафів в Україні не допустити об'єднання українців, того білого українця, котрого ж2 бодай трішки запідозрить в тому, що він спроможний об'єднати українство, буде безжально вбито. Як було вбито пана В'ячеслава Чорновола котрий потенційно міг завадити Кучмімі, провіднику й лобісту (через родинні зв'язки) близькосхідних інтересів в Україні стати презіком.  


Саме для цього в Україні оперує потужний аналітичний центр. Походженням із Ж2стану. Діяльність таких центрів зазвичай підтримує терористична група. 

Зауважимо: резонансних політичних вбивств українців ж2 уникає. Поки що уникає. 

Всі ті вбивства гоїв, що вже трапилися, є суто місцевими активностями антиукраїнців. 

Приблизно як за Яйцевінковича: 

26. Погром Євромайдану. Аналітичні матеріали політтехнолога
http://zemlj.blogspot.com/2014/01/26.html

Вони не українці.
Вони не росіяни.
Вони не хохли й не кацапи.

Ці факівці діють з українцями за такими ж шаблонами, як в Ж2стані вони зливали в унітаз палестинську Інтифаду. А деякі дії нагадують способи знищення підпілля ОУН (лише тепер ми розуміємо чиїх це рук справа). Адже описані вище способи просто недоступні для розуміння убогим моцком гопоти Яйцевінковича і убогим моцком політтехнологів, шпигунів і терористів Ліліпуті.

Ще недавно ми журилися, бо не знали як прогнати гопоту Яйцевінковича.
Тепер ми журимося, бо не знаємо як прогнати шаурму ЗЄіБєні. 

Зауважимо: щоб прогнати гопоту Яйцевінковича нам вистачило "Небесної сотні".
Зауважимо: щоб прогнати шаурму ЗЄіБєні нам може не вистачити й "Небесної тисячі".
Слава Україні!

Коментарі

mart mart 13:40
0
не можу оцінити але виповідайтеся чи це правда
Leonid Pidchybii   16:07
0

хрест на пузі!
Леоніде, це все тупа,безграмотна і нахабна брехня!!!
Чому ви так люто й заздпісно блокуєте всю і всяку укрновизну?
Адже всі передові країни якраз і багатіють з реалізації власних винаходів. А ви, всрані псевдопатріоти, все найкраще українське тільки тупо й задрісно блокуєте.
І базікаєьте, базікаєте, й базікаєте.
Та ще й вимагаєте, щоб вас за це вдягали, годували та ще й носили на руках.
Погань ви остання.
Leonid Pidchybii   06:59
0

Контрпропаганда ЗМІ азіатів
https://zemlj.blogspot.com/2020/05/blog-post_14.html
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі