Середа, 18:26, 18.03.20

Рейтинг
11 0
Переглядів
5462

0
0


       Пишу про це, бо розумію, що Україна,     обравши нову владу, не залишила порочного   кола. Вона продовжує вперто йти по орбіті, яку   вже майже 30 років прокреслюють люди без   моралі і совісті.

Вперше народ був розчарований у 2004-му, потім все повторилося через 10 років, а в 19-му знов розчарування. 

Ці події об’єднує одна риса: кожного разу все відбувалося чесно. Ніхто владу не відбирав і не дурив народ. Люди самі підставляли плечі і несли до влади тих, хто ще вчора їх обманював і обкрадав, аплодуючи казкам про «ці вже наїлися, та кого іншого - інших же нема».

Колись після помаранчевої зради в середовищі аналітиків велися щільні дискусії з приводу того, як повинно розвиватися суспільство, яким шляхом воно повинно йти: революційним чи еволюційним.

Час показав, що окремо один від одного ані перший, ані другий в Україні не працюють. В першому випадку мародерократія (автор терміну Павло Жовніренко) банально фізично знищує революціонерів (Лісник, Сашко Білий…), в другому еволюція прямує в напрямку відвертої деградації.

Загравання нової влади з олігархами, в умовах коли народ надав їй величезний кредит довіри, яскраво про це свідчить. Але ж не народ винний, він кожного разу демонструє своє прагнення до змін на краще, тому і обирає кожного разу казкарів, бо інших нема.                               

Тим не менш інші обов'язково повинні з’явитися. І не в образі порожньоголових критиканів і агресивних крикунів, а в образі прагматичних, сміливих і раціонально мислячих державників.     

В своїй боротьбі з олігархією вони використовуватимуть як перший, так і другий способи знищення мародерської системи управління державою.                                           

Не буду зосереджуватися на деталях, але алгоритм цього використання бачиться таким: спочатку Президенту пропонуватимуться дуже конкретні речі. Наприклад: винести на розгляд в Раді вже опрацьовані проекти справедливих і зрозумілих системоутворюючих законів, забезпечивши їх прийняття; концепції і моделі економічного розвитку України чи стратегії подолання депопуляції та інше.                             

Це і є еволюційний варіант забезпечення досягнення поставлених цілей. А от коли Президент не зверне на це увагу, коли замість діалогу народ отримає жорсткий ігнор, а то й протидію, тоді у суспільства з’явиться законне право на повстання. І це буде не бунт за якусь персону чи кольори політичних сил, а повстання свідомих людей, які знають чого вони бажають і до чого прагнуть.    Все йде саме до цього варіанту, бо дурних і наївних стає все менше і менше.                                    

До речі, щоб мене тут не звинуватили в заклику повалення конституційного ладу, дам деяке роз’яснення. Загальна декларація прав людини, яка прийнята і проголошена резолюцією 217 A (III) Генеральної Асамблеї ООН від 10 грудня 1948 року зазначає: «необхідно, щоб права людини охоронялися силою закону з метою забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися як до останнього засобу до повстання проти тиранії і гноблення».                                         

Саме так, на мій погляд, будуть відбуватися події в Україні найближчим часом.                                 

Тому, товариші мародери, чекайте…                        Все буде Україна!

 

 

Коментарі

Костянтине, з вашим рівнем розуміння суспільних процесів покращити хоч щось у нас абсолютно неможливо.
Проте ви тупо й нахабно продовжуєте твердити тільки свої примхи й забаганки.
Зрештою, це те ж самісіньке, що пнуться утверджувати всі решта наших свідомо антиринкових вождів та вождиків.
На жаль, ви теж душею з тими, хто СВІДОМО І СПЕЦІАЛЬНО створив в Україні НАЙКРАЩІ УМОВИ ДЛЯ НАЙГІРШИИХ ЛЮДЕЙ.
Генеральная Ассамблея ООН - это орган глобократии, нет ему веры
немає у нас лідерів. А як без них?
Сказал бы прямо: к власти в Украине пришли евреи, большинство из которых напрямую связаны с мировым сионизмом. Всё, что последние десятилетия происходит в нашей стране, диктуется их мозговым центром, враждебным ко всему славянскому. Сегодня в России при сильной президентской власти они затаились, при этом многие из них пролезли во властные кабинеты и возглавляют большой бизнес. Но как только в России центральная власть ослабнет, они сразу покажут свои зубы и когти.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.

Записи по темі