Блоги → Перегляд

Всеохопне самоприниження українців внаслідок світоглядної безграмотності. Політекономічний аспект. Для євреїв, бо без них ніяк.

П'ятниця, 19:02, 26.07.19

Рейтинг
2 1
Переглядів
18737

0
0

Всеохопне самоприниження українців внаслідок світоглядної          безграмотності. Політекономічний аспект. Для євреїв, бо без них ніяк.

 

1.Короткі пояснення до заголовка. 1.Самоприниження – активна, за власним бажанням, теоретична і практична діяльність українців у всіх сферах життя, свідомо чи неусвідомлено, проте  спеціально спрямована на однозначне применшення, дискримінацію і дискредитацію всього, що хоч найменшим чином хоч може бути  пов’язане із українством як позитив. 2. Українців – цей етнос ми обрали тому, що якраз вони найяскравіше і найактивніше в Європі, причому дружно й охоче, реалізують цю шкідливу та огидну рису щодо себе та одноплемінників у всіх можливих і неможливих проявах. І, крім крайньо фізично руйнівних, майже всі з них ми, як і решта укрноваторів, давно відчули на собі в найширшому асортименті. 3.Світоглядної безграмотності – здавна, ще десь від етапу племені, українці з низки спочатку об’єктивних причин (а згодом і за активним власним бажанням), чітко виробили в себе всеохопну меншовартість стосовно пізнання власного ж світу та суспільства. А тому переважно усвідомлено, бережливо і дружно передають цю рису з покоління в покоління. Більше того, в процесі власного розвитку вони цю рису всіляко свідомо удосконалюють та покращують. Відтак комунікативна бездумність здавна слугує їм універсальним життєвим дороговказам на кшталт приказки «Дурень думкою багатіє». Але вона стосується свідомо і лише щодо етнічних українців. Хоч при цьому самі українці прекрасно знають масові приклади інших етносів, які багатіють якраз і насамперед виключно думкою, як власною, так і чужою.

Тому навіть сам термін «світогляд» останнім часом став чи не офіційно лайливим та ворожим для кожного щирого  (справді, найчіткіше це проявляється у самозваних укрпатріотів) українця. А тому навіть найменша згадка даного терміну українцем в пізнавальному сенсі сприймається рештою одноплемінників всебічно і вкрай негативно, по фізичне напоумлення неслуха включно. 4.Політекономічний аспект – коротке пояснення з точки зору науки політичної економії, однієї із світоглядних засад. На жаль, виключно із етнічних міркувань, ця наука була свідомо та спеціально дискредитована у всьому світі з метою отримання нетрудової вигоди етносами із найвищим рівнем етнічної солідарності. Тож українці, в силу власної офіційної бездумності чи не перші, наголошуємо - офіційно і законодавчо дружно й радісно вилучили цю науку буквально з усіх усюд. «Щоб навіть не смерділо», за одностайним вердиктом самопальних укрпатріотів.

 

2.Зауважимо, що внаслідок крайньої заполітизованості даної теми офіційними(!) ліберально-плюралістичними елітами, у світі нема і не може бути навіть початків справді наукового її вивчення. Тому й дане наше  дослідження є вимушено лише якісним початком (Для свідомих та рефлекторних, суто тваринних ворогів науки пояснюємо, що слово «якісним» тут означає, що не кількісним. Є такий етап дослідження у справжній, одноістинній науці.) Хоч, з іншого боку, в Україні знайдеться чимало епізодичної та різнопланової статистики на цю тему. Яку, проте, одразу ж перетворять у сварку всілякі ідеологічні балакуни. Тож не будемо давати їм радісного приводу для чергових побрехеньок.

А вам, ймовірний читачу, щиро радимо щоранку пробувати потихеньку згинати свої, зараз вже значно  випрямлені і навіть вже  паралельні борозни кори головного мозку. Тим самим повертаючи їх до стану не так вже й далекого минулого. Тим більше, що ваша свідома і охоча плюрало-лібералістична деградація почалася не так і давно. Тож і почнемо непомітно для вас відновлювати ваше ж мислення, панове радлюди.

 

3.Євреї та українці

Сталося так, що на сьогоднішній території в понад 600 000 км кв нібито стихійно (насправді ж – закономірно!) зібралися два протилежних щодо самоусвідомлення етноси – євреї та українці. Звісно ж, на початку, ще на племінній стадії, назви і самоназви їхні, та й навіть мови, були різними. Але певне етнічне, світоглядне(!) ядро формувалося в них все виразніше та утримувало і гуртувало ці етноси у все чіткішу відокремленість від етносів інакших, а отже й інших.

 

4.Певною мірою наших предків можна визначати вже із Трипільської доби, десь тисяч 12 років тому. Чимало цьому є аргументів як «за», так і «проти», на жаль – із великою домішкою свідомого антиукраїнства.

Євреїв же в міжнародну масову свідомість вносять як етнос вже на етапі їхньої втечі (самоназва) як етнічного цілого із рабства у Древньому Єгипті, за якогось там фараона. Проте останнім часом дослідники виявили великі розбіжності у самій древній хронології, в т.ч. і в Єгипетській.  Так що з однозначними часовими рамками тут кепсько.

Ба більше, все частіші  повідомлення, що дослідники не знаходять навіть належних джерельних підтверджень самого факту існування єврейського етносу у єгипетському рабстві та його організованої втечі з Єгипту.

Звісно ж, диму без вогню не бувало навіть у сиву давнину. Тому цілком можна припустити, що євреї таки були у Єгипті досить масово. І вже тоді вони виразно чимось чітко відрізнялися від основної маси населення (нагадаємо про стійкість внутріетнічних механізмів автоматичної передачі та розвитку сукупності, комплексу(!) цілком  конкретних етнічних рис. Які мають адаптивне для даного етносу значення, а тому й всіляко підтримуються та бережливо передаються нащадкам, хоч зазвичай все ще неусвідомлюваними шляхами та механізмами.

Тому з низки міркувань можна сміливо вважати однією із найважливіших звичаєвих рис древніх євреїв етнічну солідарність та взаємовигідну співпрацю між своїми як таку. Тож постійне та цілеспрямоване вдосконалення механізмів етнічної взаємності та ідентифікації неминуче, швидко і гарантовано приносило євреям додаткові бонуси у якості життя, порівняно із рештою етнічних груп даного суспільства чи країни. Причому, якість життя більшості євреїв при цьому настільки зростала, що вона ставала виразно помітною всім решті етносам, навіть за низького рівня їхньої соціальної та етнічної зрілості.

Однак при цьому решта місцевих етносів принципово, хоч на напівтваринному, підсвідомому світоглядному рівні не розуміла суті, причин цього єврейського покращення, а тому й щиро вважала його незаробленим. А тому й несправедливим та різною мірою і шляхами навіть злочинним. Додавало негативного ставлення ззовні ще й те, що в міру  матеріального збагачення євреїв автоматично наростала ще й їхня свідома самоізоляція від решти етнічних груп даного суспільства. Звідси й масовий негатив всіх решти до євреїв.

Зауважимо щодо терміну «напівтваринний, підсвідомий світогляд»  - він таки реально існує, зокрема і в абсолютної більшості сьогоднішніх українців. Бо ще за СРСР він був у них реально, хоч і у вигляді хаотичної мішанини переважно із християнської та більшовицької картини світу. Проте із стихійним розвалом СРСР наші безграмотні та брехливі суспільники дружно, швиденько і продажно перефарбувалися у вже відверто антинаукових плюрало-ліберастів і нав’язали суспільству обов’язкове вседозволення та всепрощення. І це тлумачення все повніше та усвідомлено проводять на всіх рівнях нашого суспільства саме етнічні євреї. Недаремно ж  якраз вони насамперед повсюдно ініціювали законодавчу відмову від самого поняття природності етносу як такого. Та відповідного вилучення графи «Національність» зі всіх офіційних посвідчень особистості. При цьому, що прикметне, збереглися і навіть розвиваються державні та громадські програми із «всебічного сприяння» подальшому етнічному розвитку(?!) вже офіційно неіснуючих(!) етносів. А проте всі їх належно фінансують, в т.ч. і з держбюджету і для їхньої реалізації сформований належний штат не найбідніших чиновників. І кошти ці освоюють вчасно і повністю.

От тільки дрібненька арифметика тут муляє. Бо якщо нема офіційного підтвердження етнічного статусу кожного, то як же можна кількісно справедливо забезпечити розподіл цих коштів  на кожну етнічну особину?!

Проте якось розподіляють. І навіть зауважень чи заперечень цього процесу не чути. Навіть якось аж дивно – розподіляють дармові гроші серед нашого небагатого населення – і все проходить тишко-нишком. То хто ж ці гроші так вправно ділить, що всі задоволено мовчать? Яка наша етнічна група виділяє для такого делікатного процесу таких вмілих і справедливих виконавців?

Цікаво не нам одним, але статистики про це нема. І здогадайтеся, чому?

Проте активна та всебічна відміна етнічного, в т.ч. і відміна етнічної моралі (а в українців вона здавна мала чимало позитиву хоч би для чужинців),  за лічені роки привела до офіційного панування моралі грубої сили, пріоритету нетрудового збагачення та офіційного верховенства примату власної шкури і власної кишені. Звісно ж, під виглядом офіційної сумнозвісної концепції лідерства у вихованні та освіті практично всього населення. А в міжетнічних взаєминах в Україні наші правлячі еліти, знову ж таки, переважно євреї, скоординовано і міцно запровадили єдине, зате універсальне правило: Обдури українця першим!

І прекрасно все діє, точнісінько так, як задумане!

Ким, цікавитеся, задумане?

А здогадайтеся самі, із трьох разів. Розвивайтеся.

Прикметно, що навіть внаслідок десь 15-річного панівного у придворній маскультурі  та відвертого висміювання етнічних українців, зокрема «95-им кварталом», свідомо і спеціально росмовою(!), останні самі цілком усвідомлено(!) і охоче обрали собі Президента і його команду із цих євреїв та ще й у значній мірі сіоністів. І робити ви так, панове укри, тому, що виробили здавна в собі такий талант, як усвідомлений мазохізм. Бо письменник Захер Мазох цю рису аж ніяк не творчо вигадав, а на вашому ж багатющому етнічному матеріалі його тільки влучно проявив і ввів у світову л-ру та громадську думку. Чим хвацько козиряєте й зараз, бо й справді - слава таки світова.

Та повернемося до колишніх євреїв.

 

5.Тож дуже ймовірно, що вже колись, в Єгипті, на початку кристалізації еврейства як етносу, хай навіть спочатку племені, стихійно відбувся масовий та чіткий розкол  тодішньої громадської думки, навіть на рівні правлячих еліт, на євреїв і антиєвреїв за світоглядними особливостями. В цілому і загалом як способом забезпечення власного індивідуального та колективного добробуту. Можливо, навіть по епізодичні антиєврейські погроми включно.

А євреї у відповідь ще більше усвідомлено самоізолювалися від тодішньої панівної громадської думки, що тільки ще збільшило загальну до них антипатію. При цьому вони ще більше урізноманітнювали форми та збільшували масштаби фінансового визиску місцевого населення за рахунок групового нагромадження позичкового капіталу. Одночасно відбувалася і подальша деформація моральних засад самих євреїв -  ця їхня мораль все більше концентрувалася виключно на грошах і навколо них, як вичерпної та остаточної життєвої мети. Звісно ж, що таке різке та принципове самообмеження асортименту життєвих цінностей неминуче робило євреїв вузькопрагматичними та по-своєму примітивними навіть за найдорожчими (буквально!) життєвими ідеалами.

Варто зазначити, що вади такої, у значній мірі відверто нелюдської, моралі єврейські старійшини по-своєму розуміли і вживали заходів для обмеження її руйнівного впливу на самих її носіїв, тобто, власне євреїв. З цією метою вони написали численні повчання і настанови, як євреям бути солідарними між собою. Зате в асортименті обдурювати всіх інших людей, для яких і назву придумали відповідну – гої. Причому, внутрішньоетнічну солідарність вони всіляко прищеплювали євреям найрізноманітнішими засобами і шляхами, всіляко навіюючи їм їхню окремішність від всіх етносів інших та їхню вищість над рештою людства.

 Тож дуже логічно виглядає, що насправді євреїв у Єгипті ніхто соціально привабливим етносом не вважав і жодною силою не тримав. А навіть навпаки – починаючи з певного часу, вся решта населення тільки й мріяла, як би їм цих «махінаторів, здирників та скупердяїв» здихатися. Тому швидше всього, що євреї самі організували цей свій вихід з Єгипту, а насправді – суто злодійську втечу від добряче пограбованих ними єгиптян. Та ще й масові «очищення» багатих місцевих гробниць, схоже,  не минули їхньої активної участі - робилося ж все заздалегідь організовано та дружно. Зрештою, виглядає, що саме так євреї й закладали основи світової фінансової та банківської системи.

Зрозуміло, що зараз, через сотні й тисячі років потому можна і треба ці процеси пояснювати науково, насамперед з позицій політекономії. Бо ж насправді у таких формах суто стихійно, але невпинно, тривав розвиток способів виробництва та розподілу виробленого. І все це, знову ж, суто стихійно(!) вимагало як збільшення фінансового супроводу, так і урізноманітнення форм і методів цього супроводу. Тобто, об’єктивно було необхідне завчасне фінансово-кредитне забезпечення розвитку товарного виробництва та ринкового розподілу цих товарів.

Але для цього процесу потрібні були вузькі фахівці із оперативного і своєчасного фінансового забезпечення цього процесу. Тобто, потрібно було багато людей, які вчасно і сумарно найдешевшим для всього суспільства чином робили б всі ці маневри фінансами практично у всьому об’ємі тодішнього цивілізованого світу.

Так і виходило головне, що торгівля несла різні гроші по всьому світу. А за грошима автоматично йшли вузькі фахівці із грошових операцій – міняли, кредитори, лихварі та інші попередники сучасної банківської системи. Природно, що це робили люди, які вже мали і певний досвід, і певні капітали, і певні професійні, ділові зв’язки. Причому, насамперед з людьми, яких вони змушені були добре знати, щоб на них покладатися, довіряти. І все це була дуже специфічна і від початку високоякісна (інакше просто прогориш) робота,  яку вдосконалювали роками і століттями. Тож цілком зрозуміло, що якраз євреї були найкраще підготовлені до неї заздалегідь, ще своїм первинним та примітивним лихварством.

Проте навколишній люд цього не розумів і близько. Нагадую, колись люди розуміли тільки те, що бачили перед власним носом. Як теперішні українці. А все інше для них просто не існувало. А тому й мимовільно вони всі свої негаразди  списували на свідомі єврейські злодіяння і навіть їхній гріх перед богом та іншими людьми.

Тож так просто, стихійно, але неминуче, дана сукупність професій – фінансовий супровід економічного розвитку – сформував і спосіб життя євреїв, і навіть типові їхні етнічні риси, звичаї та традиції. Де основним капіталом виступали вони самі, а оборотним – зазвичай позичені попервах у когось гроші. Те, суть та походження чого навколишні етноси і не могли збагнути без свідомої та спеціальної освіти.

Власне, суть цих процесів мало розуміли і самі євреї. І в значній мірі свої прибутки вони в душі теж вважали нетрудовими. Але неминучими. Тож для теоретичного заспокоєння власної совісті вони й придумали ідеологію сіонізму, власної вищості над іншими, з волі та ласки Творця. Бо до становлення науки політекономії та до детального розжовування суті цих суспільних процесів було ще дуже далеко…

 

6.Зрозуміло, що всі століття і після цього євреї тільки вдосконалювали свою внутрішньоетнічну співпрацю та методи визиску гоїв. А тому систематично й одержували суто стихійну і емоційну відплату у вигляді погромів та примусових виселень. Та все одно не розкривали перед гоями справжні і переважно мирні механізми власного збагачення. Тим більше, що з роками всі їх детально розкрила політична економія.

Це всього лише спеціалізація та кооперація ресурсами одного етносу. Здавалося б, нічого дивовижного. Проте у решти етносів не було й цього. Тому й вийшла така досить виразна матеріальна перевага одного етносу ніби з нічого. На заздрість і назло (від неосвіченості) всім решті.

Повторюємо, таке свідоме утаювання джерела свого масового і буцімто таємничого збагачення дуже дратувало етносів оточуючих, політекономічно взагалі нульових. Таке взаємне  нерозуміння сторін одного й того ж процесу – економічного розвитку -  ще й принесло самим євреям багато горя і людських та матеріальних втрат. Однак вони ще й по сьогодні не розкрили масово цього свого псевдосекрету. А здавалося б, що вже простіше?

Просто розкрий підручник політичної економії на потрібному розділі і розжуй його зміст всім придуркам. І назавжди зникне антисемітизм як суспільне і навіть всесвітнє явище.

Звісно, прийдеться ще світовим елітам, переважно за складом євреям, свідомо і реально, принципово та однозначно відкинути власну ж брехню про так звану політичну націю. І натомість офіційно та документально зафіксувати реальну етнічну приналежність кожної людини. З тим, щоб планомірно, в рамках і засобами єдиної світової педагогіки офіційно завершити етнічну еволюцію всіх чинних етносів людства – від племені до союзу племен, потім до народності, потім до народу, потім до нації, і нарешті завершити їхнім органічним злиттям в єдине і цілісне людство. Тим більше, що всі ці закономірні етапи етнічного розвитку людства  у своїй специфіці та в  першому наближені вже описані українськими дослідниками. Здавалося б, бери, впроваджуй та й насолоджуйся мирним життям. Бо успішний суспільний прогрес відтепер можливий тільки всім людством разом, а не якимись «обраними» його етносами.

 

7.Проте євреями вже давно командують сіоністи. Люди, які прищеплюють євреям свої ідеологічні манії расового верховенства замість взаємовигідної співпраці, а отже - всебічного миру і комфорту. Тож вони всіляко і принципово утримують українців у стані усвідомленої меншовартості, ілюзорно (бо безграмотно) сподіваючись згодом заселити справді  зараз порожніючі українські землі «народом богообраним».

Та й у самій Україні зараз склалася ситуація 1917-го року, коли владу в Росімперії хитрощами та відвертим обманом (а обдурювати трудящих для сіоністів – суцільне задоволення) захопили сіоністи і більшовики. До того ж,  нерідко це були одні й ті ж люди. І обоє вони прагнули командувати навмання ще безграмотнішим і бездумнішим тодішнім плебсом. А вже внаслідок їхнього тупого перекручення діамату і політекономії  на 1/6 суші закономірно вийшло таке «світле майбутнє», яке кровить ще й досі.

Тому й зараз свідомо і відверто(!!!), є цьому купа доказів, коли затуркана сіоністами «біомаса» (за одним із їхніх же визначень) слухняно й навіть охоче вибрала пропонованого ними поки ще вождика. Який до цього навіть не раз признавався у власній політичній недосвідченості.

Та меншовартісним украм це навіть не аргумент. Головне – аби хоч не українець.

То так і вийшло. Головне, щоб дружно й весело. Як у цирку справжньому. І як у незабутньому 1917-у…

 

8.А тепер пора писати для українців і про українців

Хоч про це вже писане й переписане. Але самозакоханим меншовартісним придуркам тільки кайф, що вони так вправно насобачилися економити власний розум – до цілковитої його непомітності. Тим більше, що після СРСР все ті ж сіоністи широко відкрили украм очі, що насправді ніякої грамотності для поголовного процвітання і не потрібно(!?)

Еге ж, святісінька правда!

Глипніть лишень на ваших, українських,  приємно стомлених обранців – поспіль героїв, патріотів в асортименті, борців за народ, страстотерпців за віру, «і проч., і проч.»…

Гадаєте, ЩО саме  подвигло кожного з них на  якраз таке страдницьке служіння ближньому і навіть цілому народові?

Що, може якісь нестерпні метання духу чи хоча б вавка в носі?...

Ех, гречкосії ви затуркані. Та вся справа тут у їхній політичній волі, телепні! Виявляється, є така чи то властивість тіла, чи то якийсь орган цих обраних із нас, сірих та заглищених. Тож воно і є - суть таїнство, непізнане ще наукою, та й хто зна, чи коли збагнуть. Але факт, що щось однієї миті звідкілясь нападає на цього обранця долі і непоборно його тягне, незмінно кудись та у щось. Звісно ж – у вир подій. І саме собою – не буденних та пересічних, як от пиятика біля кіоска, а  справді визначальних для вас же, електорати (затямте хоч цей свій доленосний конституційний дар і чесноту разом).

Хоч насправді - і цьому безліч доказів - українців власне життя цікавить тільки по-тваринному, в межах власної шкури та власної кишені. Періодично вони за чужим покликом збиваються у менші чи більші табуни, щось там ревуть і мекають та ремигають дармове  - і вдоволені розходяться по своїх стійлах. Бо якраз цим їхні духовні потреби насичуються по вінця. До наступної безграмотної примхи когось із їхніх закулісних ляльководів.

Тобто, вся ця масова, по-більшовицьки безглузда метушня  укрів завжди ще в задумі дурнувата і затратна для всіх. Проте її закулісні режисери та поводирі чомусь хронічно вважають таке кричуще безглуздя і марнотратство  якраз доцільним та ще й місцями корисним?!?!?! 

Зрештою, схоже, що ініціатори подібних масових безглуздь просто радісно тринькають не свої гроші. Краденого ж не шкода, так здавна.

А самим українцям, виходить, все одно, що робити. Головне для них – аби не думати.

Проте сіоністам – не все одно!

Думаю, що навіть найзапеклішим з них таке гігантське та кричуще марнування національного буцімто українського багатства – аж ніяк не байдуже. Тим більше, що навіть за офіційними документами воно вже давно їхнє. А проте таке масове укрбезглуздя  навіть світові сіоністи чомусь підтримують?!

Дуже вже це суперечить прямим настановам їхніх же буквально дідів та батьків - бережливих і навіть скупих жидів. Наголошуємо, що ми вкладаємо у цю, фактично міжнародну, назву цілком нормальний і місцями навіть шанобливий зміст. Адже якраз ці люди часто у дуже складних умовах зуміли зберегти і навіть примножити світовий єврейський капітал. Бо хоч як би кому не хотілося, але фактично так є.

Хтось може зауважити, що цим самим ми відверто зраджуємо свій народ. Бо дуже велика частка цього жидівського капіталу, та ще й нетрудового походження, походить з України та від самих українців. А автори, мовляв, такі-сякі, відверто це навіть схвалюють?!

Так ось, панове псевдопатріоти, а зараз розплющіть очі ширше. І спробуйте згадати, як, де і куди поділося щонайменше 90% загальнонародного(!) майна на території України через кілька років після розвалу СРСР?

Правильно, воно вже навіть за документами стало не українським.

А чиїм саме? Де відповідні документи?

А ось тут вже думайте самі. Ви ж не вважаєте себе дурнішими від нас. Та й ми самі не вважаємо вас дурнішими. Просто ви героїчно, наполегливо й радісно навіщось гасаєте з піввідром незайманого мозку. Разом із мальованою торбою. І при цьому гордо уявляєте  себе, кожен(!) не менше, аніж Сковородою. А тому ще й досі радієте, що так патріотично?!) розтринькали своє національне багатство. І продовжуєте цим тішитися. Хоч все це до деталей ми вам розжовували ще 29 років тому…

Виходить, що ви, українці,  свідомо не хочете багатіти разом, а тільки залишатися табуном продажних наймитів. Але що робитимете, коли через 10-15 років вас замінять роботи?...

 

9.Тож як ми, автори, всі ці 30 років не міркували, але українці справді щиро і добросовісно не хочуть ставати народом, а воліють залишатися тільки об’єктом історії та світового господарства. І щоб ними керував якийсь суб’єкт. Хто небудь, але бажано вміло і бережливо. Як і годиться доброму господареві зі  слухняною та покірною робочою худобою.

Тож знову ми повертаємося до наших вже майже повноправних та офіційних власників - сіоністів. І пропонуємо якраз їм, як саме зробити так, щоб ми на них працювали ефективно. А не тупо й безтолково, як зараз, від початку Незалежності.

Бо зараз не господарі ви, панове сіоністи, а всього лише традиційні активісти незаробленого! Як і всякі ідеологічні базіки та любителі командувати дурнішими від себе – зате з цього маєте можливість якомога розкішніше жити.

Та вони, наші сіоністи, й самі це розуміють. Тільки при цьому вони й досі свято вірять, що ми всі до єдиного та у всьому все одно гірші і дурніші від них. Бо ніби й справді, на початку цієї Незалежності на кожного сіоніста припадало десь по 100 укрів!? Це вже зараз їх побільшало, а нас поменшало…

А тому й поменшало, що кожен укр, як тільки його перевели на безприв’язне утримання, почав тупо й нахабно щосили пнутися на голову одноплеміннику, до посиніння волаючи про свободу та демократію. І принагідно щедро роздаючи своє національне майно чужинцям, насамперед євреям.

То вони й починають хвацько робити те, що їхні предки, професійні сіоністи-революціонери витворяли в 1917-у і пізніше. Тобто, наукове, доказове розуміння властивостей та закономірностей людини і суспільства вони радісно замінюють більшовицькими та лібералістичними брехнями. А найдурнуватіша частина аборигенів ще й радісно їм підгавкує.

Тому  я, Дмитро Клець, вже кілька разів навіть останніми днями щосили уклінно (авжеж, інакше навіть одноплемінники  не сприймуть) пропоную Президентові взяти мене позаштатним радником чи консультантом із світоглядних причин наших проблем та шляхів їхнього взаємовигідного вирішення.

Тим більше, що все ще ніхто в світі цих знань не повторив і навіть не спромігся у нас їх вкрасти. Хоч і спроби ці не припиняються.

Все одно ж  теперішні слуги  Президента навіть цих слів не знають, а тільки брехні та махінації. До того ж, навіть найпихатіші правителі світу мають своїх навіть штатних радників з певних питань.

А я маю достатній досвід спілкування навіть із найзапеклішими самодурами. Зрештою, слуги Президента можуть пошукати чиїсь інші пояснення, доказово кращі від наших із сестрою. І якщо такі знайдуться, то вкажіть їх мені, вже років 40 подібне шукаю – і все марно.

Одну тільки бачу тут перепону: що українець, тобто, гой, дурень і невдаха вже за офіційним визначенням, та морально насмілюється у чомусь вчити сіоніста, та ще й Президента чималої територіально країни. Звісно ж - це дивовижа, нахабство і кощунство.

Проте подібних наукових пояснень все ще нема ніде в світі. І довго ще не буде. Тож ваші слуги хай починають знайомство з нашими текстами простішими, тут: https://politiko.ua/blogs

 

10.Ще одне, пане Президенте. Оскільки Ви і Ваші слуги  діють тільки по-антиринковому, по-радянськи і стосовно укрновизни та укрноваторів, то поясню Вам це детальніше. Фактично завжди радсамодури тупо впевнені, що всі нижчі рангом громадяни гірші та дурніші від них. Цю оцінку вони поширюють і на укрноваторів.

Тому радначальство навіть у найкращому випадку каже всякому новаторові: «Не маю я часу читати оце ваше все. Тому викладіть його коротенько, максимум на сторінку-дві, саму суть. Може воно нас і зацікавить».

І так ввічливо висловлюється про пропоноване цим відвідувачем-прохачем лише за формою, в очі. Зате в думках відверто: «шиза». Бо, мовляв, якби цей буцім новатор і справді мав хоч трохи олії в голові, то давно вже вибився б в люди – став би хоч десь бригадиром чи якимось іншим начальничком, або  ж якісь статті чи й кандидатську писав би. А то ж нікчема нікчемою, а ще корчить щось із себе та кудись пнеться…

І так постійно, щодо всякої новизни і кожного новатора. Повторюємо, від 1917 р. – і по сьогодні.

Насправді ж кожна новизна унікальна, вона зрозуміла спочатку зазвичай тільки самому цьому новаторові. Бо новатор розробляв її роками і перелопатив купу літератури та дослідів. І більше ніхто інший цього не робив, а тому й не знає цих тонкощів. Тому жодного іншого експерта спочатку й не може бути, це просто більшовицький ідіотизм.

Тому в країнах передових, ринкових чинять принципово інакше – просять новатора вказати орієнтовну користь, прибуток від даної новизни. І намагаються її якомога швидше продати за найкращою ціною. Поки вона ще не застаріла.

А в суспільствах антиринкових нацьковують на новатора і його новизну якихось міфічних експертів, а насправді - людей, які цю новизну бачать чи чують вперше в житті. Зате вони мають більше звань і титулів мудрості, вищі посади, а тому і вищий суспільний статус. Це означає, що дані «експерти» просто змушені висловити свою - єдино правильну і остаточну! - оцінку даної новизни тут і зараз, причому однозначно і безсумнівно. Фактично це робиться відвертою демонстрацією власного суспільного статусу, на кшталт «Я начальник – ти дурень». І всім радлюдям все вичерпно ясно.

То як же такий експерт (офіційний, авжеж!) та дасть об’єктивну та ще й позитивну оцінку даній новизні?!

Тому в СРСР, антиринковому суспільстві всяка новизна у кращому разі маринувалася до смерті її автора.

Те ж саме  продовжують такі ж радлюди і зараз, радісні носії антиринкового мислення. І тільки тому, що вони й не чули ні про радмислення, ні про радметоди діяльності. Так, як і Ви та Ваші слуги. Тим більше, що ваш суспільний статус просто не порівняти з моїм. Плюс ще й офіційні переваги етнічні.

То куди вже мені тут пнутися зі своїми 5-а копійками. У цьому Вас навіть 99% радукрів щиро підтримають.

Тому Ваші слуги традиційно й типово тільки можуть щиро мені поспівчувати. Перетомилися ви, мовляв, пане Дмитре, розумово. Добре, що ми тут постійно і невтомно про і таких дбаємо, підвищуємо пенсії. Тож маєте щасливу нагоду купувати більше дієтичних кашів і насолоджуватися життям – може, й не так прогресуватиме ця ваша, гм, неабиякість…

Цим вкотре Ви, Володимире, явите свою прогресивність, навіть  з неминучим переходом у геніальність. От тільки всяка укрновизна матиме таку ж долю, як і за Ваших «папєрєдніків».

 

11.Додам ще нового. Здавна правлячі еліти командували людством виключно на основі самодурства. Проте в цілому якийсь прогрес людства таки був. Просто суспільство простіше було, з меншою кількістю внутрішніх зв’язків та взаємовпливів. Однак зараз все вривається. І виключно через професійну безграмотність та ненаситність цих еліт та їхніх прихвоснів. І що цікаве – у масі своїй переважно євреїв та ще й сіоністів.

Ба гірше – практично всі вони щиро переконані у своїй інтелектуальній зверхності і в нашій, плебсу, тупості та сірості. Вони навіть мають належне пояснення загостренню створеної ними вже всепланетної цивілізаційної кризи.

Мовляв, керуємо ми людство справді мудро і єдино вірно. Проте плебсу, тобто, дурнів та невдах розплодилося незлічимо. Тому й наша мудрість у їхньому морі розумового безладу просто тоне. Тож самі ви й винні у всьому найгіршому. І не хочете рятуватися.

А відтак, любі наші піддані, швиденько розрахуйтеся на «перший-другий». І кожного непарного – на той світ. Самообслуговуйтеся. Тільки якось гуманніше, тишком-нишком…

Тоді й всім легше дихнеться, і ця гемонська криза зменшиться…

Ще про всяк випадок капітальних підземних сховищ наготуємо, щоб і собі, і слугам на роки чи й десятиліття. Всі катаклізми переживемо в безпеці та комфорті.

А ось тут, панове елітники, вже дзуськи!

Самі ж ви десь рік-два тому чули, як ще перший штучний інтелект, робот Софія сказала, що згодом людей просто знищить. Як непотріб.

А це ще тільки початок становлення цього штучного інтелекту.

Так що років через 10, коли світові еліти  зі своїми піделітниками зберуться у свої комфортні сховища, штучний інтелект якраз і набуде достатніх знань і сил. І легко визначить, де люди працюючі, а де їхні дармоїди і паразити. І враз проведе гарантовану кількісну оптимізацію людства. Санітарну чистку, тобто. Можливо й гуманну, безболісну.

Так що світовим елітам просто нема іншого виходу, як терміново і чим швидше особисто братися до ефективного управління прогресом людства.

Тим більше, що наукові підвалини такого виходу з кризи вже розроблені. Але, знову ж таки – українцями, все тими ж гоями.

От і міркуй тепер погоничам людства – чи вчитися у цих ницих укрів та жити щасливо, але спільно з гоями? Чи знову ж поставити цих недолюдей з їхньою недомовою на їхнє місце біля параші,  але й самому згинути з гордо піднятою кіпою?  

То який варіант ви оберете, сіоністи?

Тільки не гайтеся, часу все меншає.

 

12.Персонально Вам, пане Володимире.

Ви ще  молодий, то на такій посаді можете бути ще років 40. За умови, якщо керуватимете успішно. А це у наш час можливе тільки на основі наукового пояснення всього нашого світу і суспільства.

І з Вас можна якраз такого діяча зробити. Але тільки мені.  Бо ніхто інший у світі ще не має відповідних знань та вмінь. Тим більше зараз, коли затуркане плюрало-ліберастами людство про вже готові такі знання й не підозрює.

Тож і ваші теперішні антиукраїнські слуги знають та вміють тільки традиційні радянські брехні та махінації. Тому й Вам вони нічого інакшого не скажуть навіть за бажання. Зрештою, Ви їх якраз за такими ознаками і підбираєте. Повторюємо, бо нічого принципово інакшого ви навіть не чули й не бачили. І, на жаль, навіть не хочете чути й бачити.

До речі, про Вашу кадрову політику – вона вже достатньо прозора. Бо Ви підбираєте держапарат виключно із особисто успішних людей. А в наших умовах особистий успіх можливий тільки паралельно чи й навіть за рахунок вимирання гоїв та масової втечі їх з України. Тож у цих «успішних» автоматично формується і відповідна мораль. Такі ж і десятки млн Ваших підданих – меншовартісних укрів. Тільки ще принципово гірші – бо навіть категорично й люто відмовляються жити розумом власним. А насправді ж у всіх пострадянських країнах треба будувати ринкове суспільство, замінювати у всього населення радянське мислення та методи діяльності на все це ринкове тощо. Причому, ринкове суспільство від початку треба будувати тільки ринковими методами. І ми це все розробили і навіть для радлюдей розжували.

І ще, пане Володимире. Ви, мабуть, щось десь чули про існування в людини душі. Про це навіть багато написаного серйозного, наприклад, у Майкла Ньютона.

Тож душі після нашої смерті тілесної повертаються у своє суспільство. І там обдумують скоєне ними  у світі нашому. В тому числі будете звітувати і про знищення вами укретносу, хоч і за їхньою власною згодою. І буде Вам Ваша совість довго і неприємно це нагадувати. А маєте реальний шанс це замкнене коло антинауковості і самодурства легко і назавжди розірвати. Бо взаємовигідно для всіх. Спочатку в Україні, а потім – і у всьому світі. Вік Ваш для цього сприятливий.

Ще й у Вас на цьому шляху не буде конкурентів ні в Україні, ні в світі. Спочатку. Але з поширенням наукового суспільствознавства швиденько підтягнуться й вони. Життя примусить.

Якщо ж хтось з Ваших придворних (вводьте краще назву «Двір» замість «Офіс») вважатиме цього листа дурницею, то просто хай вкаже конкретний текст та ще й доказово кращий.  На основі якого всі ви будете нами командувати. То я його прочитаю і якщо він справді доказово кращий від нашого із сестрою, то буду його посильно підтримувати навіть безплатно.

Але всі ви такого тексту і не хочете, бо прагнете крутити підданими тільки мимовільними персональними примхами та бзіками.

Коли ж хочете лаврів сіоністів зразка 1917 го року – то просто цього листа викиньте. Я, звісно, засмучусь, але не здивуюсь.

 

Отже, з повагою до Вашої посади, пане Володимире – Дмитро Клець, 1950 р.н., українець без меншовартості, фахівець із світоглядних проблем.

Мій Скайп: Dmytro_kl1   і  моб.т.:  096 233 67 23.

24 липня 2019 року.

 

P.S. Звісно, текст цей вийшов для нинішнього вашого світобачення мало зрозумілий. Та й важко наше життя пояснювати науково для лютих ворогів науки. Але всім вам треба вчити тільки пояснення наукове. Або ж тіштеся й надалі мішанкою із сіонізму, більшовизму та плюрало-лібералізму. Та й те ненадовго.

 

Коментарі

Панове, ніяк не можу достукатися до наших верхів - або мовчать, або листи повертаються автоматично.
Може хоч з цим допоможетк?
0

"Українців – цей етнос"? То що таке є етнос? Поки відповідь це питання не буде зрозумілим, ділі рухатись не вийде..
право крові- https://uk.wikipedia.org/wiki/Право_крові
чи право ґрунту - https://uk.wikipedia.org/wiki/Право_ґрунту
???
Євреї + Українці = Брати на віки ! ! !
0

Я з чоловіками обійматися взагалі не хочу, а тут ще й їхні пейси при братанні лоскотатимуть.
0

„Вечный жид Агасфер - вот олицетворение всего еврейского народа. Отечеством еврея являются все остальные евреи; поэтому каждый еврей защищает всё еврейство в совокупности, точнее свой собственный алтарь и домашний очаг, и никакая другая община в мире не имеет той сплочённости, которую мы видим у еврейского народа. Из этого ясно, насколько бессмысленно предоставлять евреям какое-либо право участия в делах управления государством. Евреи являются величайшими виртуозами лжи.“ — Артур Шопенгауэр немецкий философ 1788 - 1860
Petya Petya 00:03
0
Ничего понять не могу
0

На жаль, так і задумали ті, хто після розпаду СРСР махінаціями відмінили науку взагалі, зокрема діамат, політекономію, теорію систем, ймовірність та детермінацію і т.п.
І тепер нами командують безграмотні, але хитрі брехуни й махінатори.
А ви їм улесливо вірите.
Тож вимагайте від них хоч прийняття Закону про оплату праці верхів, залежно від добробуту низів. Бо це єдине, що на наші еліти вплине позитивно.
Тож, хлопче, вчися самотужки. Бо довго цей дурдом не протримається і потрібні будуть люди грамотні.
Клець, ти знову почав писати листи Суркісам?
0

Хлопче, не ганьби своєю нахабною тупістю українського етносу.
А коли хочеш хоч трохи щось розуміти у суспільстві, то читай наші із сестрою тексти, доки не втямиш.
Politiko – перша українська політична соціальна мережа, яка об'єднує політиків, експертів, журналістів, лідерів партій та виборців України в рамках одного співтовариства.